wyszukiwarka felg aluminiowych

Średnica

pomiń ten krok

Szerokość

Rozstaw

Odsadzenie (ET)

Wybierz lub pomiń parametr powyżej

Otwór centrujący

felgi aluminiowe

Felga aluminiowa to ten element, który w dużej mierze decyduje o efektownym wyglądzie zewnętrznym samochodu. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze modele felg produkowane przez niemal wszystkich europejskich producentów. Przeglądanie oferty proponujemy zacząć od wyszukiwarki rozmiarów znajdującej się po lewej stronie tej katego...

Felga aluminiowa to ten element, który w dużej mierze decyduje o efektownym wyglądzie zewnętrznym samochodu. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze modele felg produkowane przez niemal wszystkich europejskich producentów. Przeglądanie oferty proponujemy zacząć od wyszukiwarki rozmiarów znajdującej się po lewej stronie tej kategorii. Jest to najszybszy i najwygodniejszy sposób przeglądania naszej oferty. Jeśli nie wiesz jakie parametry powinny posiadać alufelgi do Twojego samochodu, zapraszamy do skorzystania z konfiguratorów producentów lub kontaktu z nami drogą telefoniczną, mailową lub poprzez chat dostępny w dolnej części okna przeglądarki.

Więcej

felgi aluminioweJest 1669 produktów.

Podkategorie

 • Advanti

  Felgi Advanti-Racing produkuje koncern YHI International Limited, który wytwarza i sprzedaje także obręcze innych renomowanych marek jak Konig American, OZ S.p.A.

  Gwarantuje to wysoką jakość produkcji w czterech własnych fabrykach singapurskiego koncernu. Advanti-Racing może poszczycić się także zaangażowaniem w wyścigi Formuły 1, gdzie swoje produkty prezentują tylko najlepsi z najlepszych. Firma Advanti-Racing zdobywa również coraz większe uznanie na rynku polskim.

   

  ADAVANTI RACING - Jakość gwarantowana.

   

  Dowodem na jakość felg Advanti-Racing są międzynarodowe normy i pozwolenia jakie zostały przyznane YHI Group. Koncern posiada certyfikaty Vehicle Inspection Association of Japan (VIA), amerykańskiego SFI Foundation, Inc. (SFI), czy niemieckiego TUV CERT (TUV). Jest to gwarancja najwyższej jakości felg aluminiowych oferowanych przez Advanti-Racing.

 • AEZ

  Grupa ALCAR to niekwestionowany lider na europejskim rynku wtórnym felg aluminiowych i stalowych.

  Największy europejski dostawca felg stalowych i aluminiowych rozpoczął swoją działalność w 1984 roku z siedzibą w Hirtenbergu, Austria. Zatrudnienie w grupie ALCAR sięga 700 osób, a produkcja obejmuje 6 marek własnych.

   

  AEZ to felgi aluminiowe najwyższej klasy.
  DEZENT wyróżnia się zróżnicowaniem modeli i atrakcyjną ceną.
  DOTZ to linia tuningowa skierowana do młodych ludzi oraz miłośników sportów motorowych.
  ENZO stanowią felgi klasy budżetowej. Idealna propozycja dla osób szukających solidnych felg w przystępnej cenie.
  • Felgi stalowe KFZ Stahlrad to jakość porównywalna z felgami do pierwszego montażu, oraz możliwie maksymalna dostępność.

   

  Felgi stalowe są produkowane zarówno we własnej fabryce Ambrosetti, w Szwajcarii, oraz pozyskiwane od podwykonawców, takich jak Hayes-Lemmerz, największego producenta felg stalowych na świecie.

  Rodzina ALCAR'a produkuje swoje felgi aluminiowe w trzech własnych zakładach na terenie Niemiec, jak również przez innych czołowych producentów felg.

   

  Made in Germany

   

  Ciągła pogoń za redukcją kosztów powoduje, że wielu producentów decyduje się na przeniesienie produkcji do krajów azjatyckich. W tej presji na obniżanie cen produktów bardzo łatwo utracić z pola widzenia to, co jest dla klienta równie ważne jak cena, a co w tego typu produktach jest bezpośrednio związane z bezpieczeństwem użytkownika, czyli trudne do przecenienia. To właśnie troska o jakość swoich produktów była kluczowa w odważnej decyzji dotyczącej lokalizacji nowej fabryki AEZ w centrum Europy. Na obecną chwilę ponad 80% markowych felg grupy Alcar są wytwarzane w fabrykach AEZ w Neuenrade, oraz Werdohl, w centrum niemieckiego Sauerlandu.

   

  Powód lokalizacji fabryki AEZ jest jasny. Północna Nadrenia-Westfalia, gdzie zlokalizowana jest fabryka AEZ, ma długą tradycję metalurgiczno-odlewniczą, która łączy bogactwo doświadczenia wykwalifikowanych pracowników, z ich motywacją udowadniania swojej wartości. Ludzie ci rozumieją doskonale cel nadrzędny przyświecający marce AEZ, polegający na zdobyciu zaufania i satysfakcji klienta poprzez oferowanie mu produktów zaawansowanych technologicznie, jakościowo wysoko pozycjonowanych, przy jednoczesnym rozsądnym poziomie cenowym.

   

  Marka AEZ podchodzi bardzo poważnie do niemieckiego pochodzenia swoich wyrobów i zainwestowała ponad 13 milionów Euro w nową fabrykę w Neuenrade. W efekcie tego powstała jedna z najnowocześniejszych na świecie fabryk felg aluminiowych. Powierzchnia zajmowana obecnie przez zakład to 14 000 m. kw. Fabryka spełnia najwyższe standardy produkcyjne, oraz najsurowsze wymogi ekologiczne. Dzięki dużej automatyzacji nie tylko utrzymana jest wysoka jakość i powtarzalność produkcji, ale również wysoka wydajność na poziomie 1 300 000 felg aluminiowych rocznie.

   

  Całkowita koncentracja na bezpieczeństwie produktów, oraz szybkiej realizacji zamówień sprawia, że AEZ stał się głównym dostawcą na rynku wtórnym nie tylko w Europie, ale też na całym świecie. Mając pełne zaufanie do swoich produktów, wszystkie felgi produkowane przez AEZ Leichtmetallrader opatrzone są trzyletnią gwarancją.

   

  Katalog felg aluminiowych obejmuje wszystkie segmenty rynku. Pełna oferta do aut osobowych, terenowych i dostawczych to 33 modele w 2,500 aplikacjach, w rozmiarach od 13" do 22". Dużą i szybką dostępność zapewnia 14 magazynów zlokalizowanych po całej Europie. Posiadają one na stałe ponad 500 000 felg aluminiowych.

 • Alutec

  Alutec to jeden z czołowych producentów obręczy kół samochodowych odlewanych z aluminium. Firma rozpoczęła działalność w 1996 roku, jest więc stosunkowo młodym graczem, ale w żaden sposób nie przeszkadza to w osiąganiu znaczącej pozycji w produkcji alufelg tak na rynek wtórny jak również na pierwszy montaż, gdzie klientami Alutec'a są takie koncerny motoryzacyjne jak Volkswagen, Opel, czy BMW. 

  Alutec, od momentu powołania do życia, rozwija się bardzo prężnie i zdobywa uznanie europejskich kierowców dzięki nowatorskim, oryginalnym i czasem również ekstrawaganckim modelom obręczy. W firmie tej pracuje cały sztab profesjonalistów, którzy trzymają rękę na pulsie i niezwykle szybko reagują na pojawiające się na rynku potrzeby i trendy.

   

  Również w zakresie promocji marki, Alutec sięga po nieszablonowe rozwiązania. W celach marketingowych zaprojektowano specjalny pojazd, misternie zmodyfikowany i naszpikowany ciekawymi rozwiązaniami Ford Mustang. Oczywiście całe dzieło wieńczą specjalnie opracowane do pojazdu felgi ALUTEC BOOST.

 • Anzio

  Alufelgi ANZIO to produkty szwajcarskiej grupy UNIWHEELS, do której należą również marki Rial, ATS i Alutec. Jest to jeden z największych dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego. Przeszło 40 letnie doświadczenie owocuje wykorzystywaniem najbardziej zaawansowanych technologicznie procesów produkcyjnych.

  Koła z logo Anzio kierowane są do kierowców ceniących sobie ciekawe wzornictwo i europejską jakość. Dzięki stosowaniu wysokiej jakości lakieru odpornego na promieniowanie UV, felgi o pełnym lakierowaniu opatrzone są 5-letnią gwarancją. Produkcja odbywa się w fabryce koncernu zlokalizowanej w Stalowej Woli przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii. Dzięki temu powstające tu koła posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i homologacje.

 • ATT

  ATT to polska firma z siedzibą w Częstochowie, produkująca obręcze ze stopów lekkich od 1983 roku. Pod marką ATT kryje się wysoko wykwalifikowana kadra, profesjonalny sprzęt oraz doświadczenie, dzięki czemu firma oferuje wyroby światowej klasy.

  Felgi aluminiowe oferowane przez krajowego producenta posiadają wszystkie wymagane atesty stanowiące świadectwo jakości obręczy ze znakiem ATT.

   

  Od sezonu 2010 firma mocno zaangażowała się także w wyścigi samochodowe. Dostarczają felgi do samochodów Kia Pro Cee'd, startujących w największym polskim pucharze wyścigowym - Kia Lotos Cup.

 • ATS

  ATS to specjalista w produkcji kół aluminiowych z wykorzystaniem metody niskociśnieniowej. Stanowi najbardziej uznaną markę wykonującą alufelgi przy jednoczesnej maksymalnej optymalizacji ich wagi. Dzięki umiejętnemu wykorzystywaniu doświadczenia w technologii odlewniczej utrzymuje niezmiennie pozycję światowego lidera.

  Początki funkcjonowania fabryki ATS sięgają 1969 rok. Produkcja felg aluminiowych w Mannheim odbywała się z wykorzystaniem nowatorskiej w tamtym czasie technologii produkcji w formie odlewu piaskowego. Lekkie alufelgi niemal od razu wywołały rewolucję zdobywając uznanie u zwolenników wyścigów samochodowych. W krótkim czasie firma przestawiła się na produkcję z wykorzystaniem bardziej zaawansowanej metody odlewu niskociśnieniowego, którą stosuje się powszechnie do dzisiaj.

   

  Przełomem dla marki ATS okazał się rok 1971, gdy nawiązano współpracę z Porsche. Otworzyło to koncernowi drzwi do wyznaczania nowych standardów w produkcji felg aluminiowych. Sztandarowym produktem stał się model felg 'Classic' produkowany i oferowany w niezmienionej formie również obecnie. ATS jako pierwsza na świecie firma pokusiła się o wyprodukowanie felg dla samochodów ciężarowych.

   

  Od 1998 roku koncern produkuje swoje wyroby także w naszym kraju, w Stalowej Woli, a kilka lat później także fabrykę narzędzi odlewniczych oraz lakiernię.

   

  Firma z sukcesami angażuje się w rajdy samochodowe i Formułę 1. ATS podejmuje także ścisłą współpracę z producentami samochodów jak m.in.: AMG, Audi, Bentley, BMW, Jaguar, Mercedes, Porsche, Toyota, Volvo i VW.

 • Autec

  Mottem przewodnim firmy Autec GmbH & Co KG jest: Jeśli nie kroczysz na przód, pozostaniesz w tyle. Zgodnie z tym słusznym przekonaniem po ponad 20 latach istnienia na rynku w fabrykach Autec'a kładzie się nacisk na opracowywanie i wdrażanie coraz nowszych procesów produkcyjnych.

  Felgi aluminiowe wychodzące z fabryk tego koncernu charakteryzują się innowacyjną konstrukcją oraz konkurencyjnymi cenami, by jak najbardziej zadowolić klientów. Plan produkcyjny obejmuje obręcze do wszystkich marek i modeli pojazdów uwzględniając pełną paletę rozmiarów. Praktyczne zastosowanie idzie w parze z nowoczesnym designem i kolorystyką.

   

  Proces produkcji jest podporządkowany otrzymaniu optymalnej wagi i maksymalnej nośności felg. Obręcze są zawsze uzyskiwane przy wykorzystaniu odlewu niskociśnieniowego, a w dalszym etapie obrabiane cieplnie. W fabrykach Autec na każdym etapie produkcji kładzie się duży nacisk na kontrolę jakości.

 • BBS

  Istniejąca na rynku od 1970 roku marka BBS należy do ścisłej czołówki najlepszych producentów felg aluminiowych. Firma ta od samego początku stawiała sobie do realizacji najwyższe cele.Priorytetem w działalności produkcyjnej BBS jest dążenie do perfekcji. Każda felga opuszczająca fabrykę jest szczegółowo sprawdzana i testowana w celu wykrycia nawet najmniejszych niedociągnięć.

  Takie podejście przysporzyło marce BBS rzesze zadowolonych klientów, którzy pokochali te alufelgi również za niezwykłe wzornictwo. Pod tym względem BBS również jest niedoścignioną marką wyznaczając nowe standardy w projektowaniu obręczy z aluminium. Kilka z wzorów z logo BBS przeszło już do klasyki design'u.

   

  Jedną z najlepszych rekomendacji dla produktów BBS jest fakt, że takie marki jak Ferrari i Porsche nie miały wątpliwości, że produkowane przez nie najwyższej klasy modele samochodów powinny opuszczać linię produkcyjną właśnie na felgach BBS.

 • Borbet

  Firmę Borbet (rok powstania 1962) od dziesięcioleci uznaje się za jednego ze światowych liderów w produkcji felg aluminiowych. Koła powstające w fabrykach tej firmy montowane są na pierwsze wyposażenie wielu cenionych marek samochodów. Fabryki zlokalizowane w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Austrii i RPA produkują łącznie około 2 tysięcy modeli felg ze stopów lekkich w odmianie sportowej, dynamicznej i kół klasycznych. Borbet dba o zapewnienie przyjemności z podróżowania użytkownikom swoich kół na wszystkich kontynentach.

 • Brock

  Marka Brock to najwyższej klasy felgi aluminiowe niemieckiej firmy Brock. Za produkcję przy użyciu nowoczesnych maszyn odpowiada ponad 100 pracowników, a perfekcyjnie wykonywany proces lakierowania nie ma odpowiednika wśród konkurencji.

  Za jakością felg Brock stoją również specjalne obliczenia wytrzymałości metodą FEM (Fenite Elemente Methode). Ogromną zaletą tej metody jest optymalizacja wagi felg. By dopełnić perfekcję wykonania, każda felga jest wykończona i skontrolowana ręcznie przez wykwalifikowanego pracownika.

 • Carbonado

  Filozofia marki Carbonado opiera się na ekskluzywnym designie oraz bezkompromisowej jakości wykonania. Celem firmy jest zapewnienie każdemu autu niepowtarzalnego wyglądu, co jest podstawą w trakcie projektowania każdej felgi.

   

  Zespoły projektantów tworzące matryce każdego modelu pracują pod kierownictwem najlepszych projektantów na świecie. Fundamentem każdego projektu jest jednak bezpieczeństwo klientów.

  Rozwijając działalność, Carbonado korzysta z doświadczenia oraz bazy technologicznej znanej i cenionej na całym świecie marki DOLCE WHEELS.

 • Carmani

  Marki Carmani i Oxigin należą do jednego z czołowych niemieckich producentów felg aluminiowych. Obręcze z logo Carmani to bardziej przystępna cenowo linia modeli o klasycznych konturach i konstrukcji pięcioramiennej. Dedykowane są klientom poszukującym ładnych i solidnych felg. Spełniają wszystkie rygorystyczne wytyczne certyfikatów TUV dając kierowcy pewność, że nabyte koła będą służyły przez cały okres użytkowania samochodu.

 • CMS

  Jeden z bardziej rozpoznawalnych producentów felg aluminiowych wywodzących się z Niemiec. Zdobycie znaczącej pozycji na tak trudnym i zagęszczonym rynku jak niemiecki jest sporym osiągnięciem. Nie dziwi to, jeśli przyjrzymy się bliżej filozofii firmy CMS oraz jakości produkowanych przez nią felg.

  CMS produkuje miliony obręczy zarówno na rynek wtórny jak i na pierwsze wyposażenie dla takich koncernów motoryzacyjnych jak Bentley, Toyota, Seat, Peugeot, Renault i VW. Marka CMS dysponuje odpowiednim zapleczem technologicznym i wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą, by móc podołać nawet największym wyzwaniom w zakresie jakości i stylistyki oferowanych felg aluminiowych.

  Produkcja kół dotyczy wszelkich rodzajów samochodów, od pasażerskich, SUV-ów, ciężarowych, przez auta typu coupe, po ekskluzywne limuzyny i kabriolety. Przy pomocy felg aluminiowych, CMS zmienia twój samochód w niesamowite auto sportowe i tworzy elegancką charakterystykę optyczną dla wymarzonego samochodu.

  Wszystkie produkty CMS posiadają certyfikat TUV, gwarantujący jakość i bezpieczeństwo.

 • Dezent

  Marka Dezent stanowi jeden z filarów niemiecko-austriackiego koncernu Alcar. Ofertę Dezenta tworzą felgi o bardzo różnorodnych wzorach i kilku wersjach wykończenia dla zaspokojenia potrzeb każdego kierowcy. Obręcze te w całości produkowane są w Niemczech i spełniają rygorystyczne wytyczne certyfikatów TUV.

  Dezent zadbał o udostępnienie klientom konfiguratora 3D, dzięki któremu przed zakupem w bardzo realistyczny sposób można przekonać się jak wybrane felgi będą prezentowały się na posiadanym samochodzie.

 • Diewe
 • Disla
 • DOTZ

  W ofercie DOTZ królują wyłącznie tuningowe wzory felg. Ta niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Alcar zdobywa serca kierowców poszukujących nietuzinkowego designu. Za dużą popularnością felg tej firmy stoi również najwyższa jakość wykonania i dbałość o detale. DOTZ posiada w swojej ofercie również bogaty asortyment akcesoriów tuningowych niezbędnych w personalizacji posiadanych kół. Daje to łącznie ofertę, od której każdy fan tuningu wizualnego powinien rozpocząć poszukiwania idealnych kół do swojego samochodu.

 • Enkei
 • Enzo

  Marka Enzo, będąca częścią koncernu austriackiego Alcar, stanowi linię budżetowych felg aluminiowych. Zgrabnie zaprojektowane wzornictwo kół w połączeniu z bardzo przystępnymi cenami sprawia, że po te felgi chętnie sięgają kierowcy w całej europie.

 • Freeman
 • Gulf

  GULF jest amerykańską marką z branży naftowej z sukcesami rozszerzającą działalność na inne dziedziny branży motoryzacyjnej. W latach 70-tych Gulf zaistniał m.in. w wyścigach 24H Le Mans, reprezentowany przez słynnego Steeve Mc Queen'a zasiadającego za kierownicą Forda GT-40.

  Felgi z logo Gulf zostały opracowane we Francji w 2010 r. jako odpowiedź na potrzeby klientów-pasjonatów i ich zaufanie do produktów tego naftowego potentata. Nad każdym etapem prac czuwa grupa specjalistów, co owocuje przyznawaniem tym kołom najbardziej restrykcyjnych homologacji, takich jak TUV, ECE-124 i JWL. Felgi Gulf to nie tylko jakość ale również nowatorskie wykończenie.

 • Keskin Tuning

  Keskin Tuning to niemiecka marka działająca na rynku felg aluminiowych od 1985 roku. Już po kilku latach działalności zyskała miano jednej z najbardziej prestiżowych marek w tej branży. Wszystko dzięki nowatorskiemu designowi i bardzo dużym wolumenie produkcji. Po felgi Keskina bardzo chętnie sięgają fani ekskluzywnego tuningu wizualnego.

  Każda obręcz schodząca z linii produkcyjnej przechodzi szereg testów jakości i wytrzymałości.

 • MAK

  MAK jest włoskim koncernem zaangażowanym od 1990 roku w produkcję felg aluminiowych spełniających najwyższe standardy jakościowe oraz wizualne. Kierowcy cenią tą markę przede wszystkim za profesjonalne podejście wzbogacania wyglądu samochodów. Alufelgi MAK to przykład niepowtarzalnego, włoskiego stylu i wzornictwa dopracowanego w szczegółach. 

  Firma na stałe współpracuje z wieloma firmami stylizacyjnymi, jak np. After Design Srl, w której nabyła większość udziałów. Takie posunięcie i zaangażowanie w design powoduje ze MAK swoimi wzorami niejednokrotnie dyktuje trendy rynkowe. Felgi aluminiowe z logo MAK posiadają od 1998 roku homologację UNI-EN-ISO 9002. Otrzymały również europejski certyfikat jakości TŰV i polski certyfikat PIMOT.

  Proces powstawania tak idealnych kół opiera się na pełnej precyzji, wypracowanych przez lata standardach oraz nowoczesnej technologii. Bezpośrednio po odlaniu felga testowana jest przy użyciu promieni rentgenowskich. Także testy uderzeniowe i na zmęczenie materiału są przeprowadzane jeszcze na terenie odlewni. Następnie felgi wędrują do szlifierni, gdzie są obrabiane przez 12 maszyn sterowanych komputerowo. Każde koło poddawane jest testowi na szczelność. Sprawdza się też prawidłowość wszystkich wymiarów i wyważenia. Na koniec przeprowadzana jest ostateczna kontrola jakości każdej felgi. Każda sztuka ma swój unikalny numer i jest fotografowana. Pakowanie odbywa się na linii półautomatycznej. Komputerowy system skanowania rozpoznaje numer fabryczny i automatycznie metkuje każde pudełko. 

 • MAM

  Felgi MAM ("em a em") produkowane są w tej samej niemieckiej fabryce co Keskin Tuning. Wyróżnia je bardzo oryginalny design i różnorodność wzorów. Firma stawia w głównej mierze na tuningowy charakter produkowanych obręczy. Tak jak wszystkie felgi produkowane w Niemczech, również MAM spełniają rygorystyczne wytyczne certyfikatów TUV.

 • MOMO

  Historia firmy MOMO, której początek miał miejsce w 1960 roku we Włoszech, usłana jest przykładną kreatywnością, przedsiębiorczością oraz pracowitością swojego założyciela. Wszystko to sprawiło, że małe przedsiębiorstwo rozwinęło się zdobywając międzynarodowe rynki samochodowe.

  Za powstaniem marki MOMO stoi pasja do wyścigów samochodowych amatorskiego kierowcy rajdowego Giampiero Moretti. Zaprojektował on i wykonał specjalną kierownicę do swojego auta. Kierownica charakteryzowała się mniejszym niż tradycyjnie rozmiarem oraz dużym uchwytem, który sprawiał, że samochód dawał się dużo łatwiej prowadzić. Oryginalny pomysł zwrócił uwagę wielu kierowców rajdowych, w tym Johna Surteesa, za pośrednictwem którego kierownica zagościła w bolidach F1 pod barwami Ferrari. Po wygranej Surteesa w mistrzostwach świata F1 lawinowo posypały się zamówienia na kierownicę Morettiego. W ten to właśnie sposób pasja przeistoczyła się w biznes. Masowa produkcja kierownic rozpoczęła się w 1966 roku, w zakładzie w Tregnano, niedaleko Werony. Nazwa MOMO pochodzi od inicjałów MORETTi-Monza. Pierwszym dużym odbiorcą zostało oczywiście Ferrari, które postanowiło wyposażyć w ten sposób wszystkie samochody wyścigowe. Bardzo szybko rozwinięto działalność poszerzając ją o produkcję felg aluminiowych. Dla zapewnienia powodzenia produktów powołano do życia nowe działy MOMO, jak MOMO DESIGN i MOMO CORSE. Ten drugi wyspecjalizowany w produkcji sprzętu wyścigowego. Obecnie marka MOMO kojarzona jest z wyjątkowym designem produktów. Działając w obszarze akcesoriów samochodowych oraz elementów tuningu zdobyła uznanie na całym świecie.

  Felgi aluminiowe MOMO to wysokiej klasy produkty z designem wywodzącym się ze sportów motorowych i dedykowane znawcom i pasjonatom tuningu. Technologia opracowana na bazie lat doświadczeń na torach wyścigowych stopniowo obejmowała wszystkie produkty służące do tuningu, przede wszystkim felgi, gwarantując przy tym najwyższą jakość i niezawodność. Dzięki wymagającym procedurom przestrzeganym w każdej fazie produkcji, MOMO zaliczany jest do prestiżowej grupy światowych liderów w dziedzinie akcesoriów samochodowych.

 • MSW

  MSW, czyli Motor Style Wheels to linia felg stworzona z myślą o entuzjastach sportowej stylistyki. Tak jak sztandarowe produkty O-Z, również felgi wchodzące w skład marki MSW charakteryzują się wysoką jakością i bardzo eleganckim, sportowym desing'em. Bardzo popularny i praktyczny w użytkowaniu jest model MSW 19 dzięki swojej niezwykłej trwałości i odporności na warunki zimowe. Jest to obręcz wybierana bardzo często przez kierowców ceniących sobie trwałość i elegancję. Od 2012 roku projektanci odpowiedzialni za tą linię felg zaczęli wprowadzać do oferty znane dotąd modele w nowej, czarnej odsłonie. Oferta jest również rozszerzana o zupełnie nowe i niezmiennie efektowne wzory, tak by każdy kierowca mógł znaleźć odpowiednie koła do swoich indywidualnych potrzeb.

 • OXXO

  OXXO - niemiecka marka produkująca felgi aluminiowe, która zdobywa dopiero uznanie kierowców w naszym kraju. Jest jednak bardzo znana i doceniania nie tylko na starym kontynencie, ale również w innych zakątkach świata. Za wysoką jakością oraz innowacyjnym wzornictwem stoją specjaliści z Niemiec, Szwecji i Holandii. Potwierdzeniem profesjonalnego podejścia do produkcji felg aluminiowych są przyznane certyfikaty jakości ECE, TUV i ABE.

   

  Obręcze OXXO produkowane są obecnie w Azji i oferowane w całej Europie i wybranych krajach świata.

 • O-Z Racing

  O-Z Racing – felgi aluminiowe doskonałe w każdym calu

   

  Marka O-Z jest doskonale znana entuzjastom sportów samochodowych na całym świecie dzięki najwyższej jakości produkowanych obręczy ze stopów lekkich. Na felgach aluminiowych O-Z ścigają się bolidy Formuły 1 oraz uczestnicy mistrzostw z krajów całego świata.

  Koncern O-Z zadbał również o szeroką ofertę obręczy do zastosowań w samochodach seryjnych. Oferta obejmuje koła jednoelementowe, jak również skręcane dwu- i trzyczęściowe. Produkowane są one jako obręcze aluminiowe lub magnezowe, zawierające kilkuprocentową domieszkę magnezu, która poprawia zdecydowanie wytrzymałość takich kół. Obręcze magnezowe są dedykowane dla samochodów rajdowych i wyścigowych.

   

  Obok niepodważalnej jakości, atutem felg aluminiowych O-Z jest bogata stylistyka oferowanych modeli. Bardzo dużym wzięciem cieszą się modele znane  z Formuły 1, czyli Superturismo oraz Superleggera.

  Obręcze O-Z powstają przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Tam, gdzie liczy się najwyższa jakość, nie ma miejsca na kompromisy.

 • Oxigin

  Oxigin to stosunkowo młoda, ale prężnie działająca marka na rynku felg aluminiowych. W swojej ofercie Oxigin skupia się na modelach tuningowych wyróżniających się elegancją i nowoczesnością. Każdy wzór zaprojektowany został z wielką precyzją i wyczuciem. Felgi wyróżnia również najwyższa jakość spełniająca wszelkie standardy jakości i wytrzymałości.

 • ProLine

  Powstała w 1996 roku firma ProLine wyrosła na nowatorskie i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo. Na rynku felg aluminiowych wyróżnia się bardzo twórczym potencjałem, pokaźnym zapleczem doświadczenia i korzystaniem z najnowszej technologii w produkcji obręczy ze stopów lekkich.

  Skład zespołu, który stoi za sukcesem produktów z logo PLW, tworzą ludzie o ogromnym twórczym potencjale i doświadczeniu. Ich umiejętności w połączeniu z dysponowaniem najnowszą technologią i dbaniem o najwyższe standardy jakości, wzornictwa i usług pokazały, że w przeciągu krótkiego czasu można osiągnąć pozycję lidera na tym niełatwym rynku.

   

  Produkty z logo ProLine gwarantują stałą i jednolitą jakość. Przeprowadzanie ciągłych kontroli i wdrażanie poprawek w procesach wytwórczych zbliża produkcję felg zorganizowaną w tym koncernie do ideału.

   

  Oferta felg aluminiowych obejmuje szeroki zasięg wyboru pod względem wielkości i wzornictwa, zaspokajające każdy gust, by ubrać auto w styl i elegancję. ProLine produkuje obręcze dla każdego segmentu rynku, zarówno te tanie do zastosowania w każdym przeciętnym aucie, jak również do zastosowań tuningowych najwyższych lotów.

 • RC Design
 • Rial

  Firma RIAL to część grupy UNIWHEELS, jednego z czołowych producentów felg w Europie. Oferta obejmuje felgi aluminiowe do większości samochodów występujących na rynku.

  Marce Rial międzynarodowy rozgłos przysporzyło posiadanie własnego teamu Formuły 1 pod nazwą Rial Racing. Miało to miejsce w 1987 roku. Właściciel zespołu ATS i Rial Racing idąc za ciosem otworzył firmę, która sprzedawała produkty pod marką Rial na niemal całym świecie. Nieustanny wzrost sprzedaży marka zawdzięcza nieprzerwanemu dążeniu do perfekcji w materii projektowania, parametrów wytrzymałościowych oraz w wzornictwie felg samochodowych.

   

  Dla nas nabywców, najważniejsze jest, że otrzymujemy doskonałą jakość za nie wygórowaną cenę. Taka polityka firmy Rial może prowadzić wyłącznie do stałego poszerzania grona odbiorców.

 • Ronal

  Koncern RONAL swoich początków sięga 1969 roku. Obecnie należy do światowych pionierów na rynku kół aluminiowych. Stały wzrost zawdzięcza współpracą z klientem, ciągłym innowacjom oraz zachowaniem najwyższej jakości.

  Dziś RONAL to czołowy producent w swojej branży na świecie. Duży udział posiada także na rynku europejskim. Siedem zakładów produkuje rocznie wiele milionów kół z metali lekkich.

   

  Filary filozofii firmy to niezmiennie wysoka jakość i ciągłe innowacje. Dowodem na to są liczne wyróżnienia klientów i czołowe miejsca zajmowane w rankingach czasopism motoryzacyjnych. Wszystkie zakłady produkcyjne koncernu Ronal mogą poszczycić się posiadaniem najnowszych certyfikatów jakości. Wielu producentów samochodów bardzo wysoko ceni markę RONAL uznając firmę jako kompetentnego partnera w biznesie i montują swe auta na kołach wychodzących z fabryk RONAL'a.

   

  Ogromna część produkcji felg aluminiowych Ronal odbywa się w Polsce. 10 stycznia 2014 roku koncern otworzył drugą fabrykę w Wałbrzychu. W nowym zakładzie ma powstawać niemal 2 miliony felg rocznie, a odbiorami są zachodnie koncerny motoryzacyjne takie jak BMW, Volkswagen czy Mercedes. Trzecia fabryka Ronala jest zlokalizowana w Jelczu-Laskowicach i jest największą fabryką tej firmy z produkcją 3 milionów felg rocznie.

   

  Technologia

  Innowacje są mocną stroną koncernu RONAL we wszystkich istotnych dziedzinach - projektowanie, konstrukcja, technika materiału, technika procesu i obróbka powierzchni.

   

  Oparty na najlepszych materiałach

  Przy produkcji swoich felg aluminiowych firma RONAL stosuje jedynie stopy podstawowe, przechodzące badania pod kątem ich składu we własnych laboratoriach.

   

  Od odlewania do walcowania

  Firma RONAL jest specjalistą z prawie trzydziestoletnim stażem w dziedzinie odlewania obręczy z metali lekkich. Po za kołami monoblokowymi RONAL wytwarza koła składające się z dwóch i trzech części. Przy zastosowaniu specjalnej techniki obróbki w fabrykach Ronal'a produkuje się połówki kół z bardzo twardego materiału kutego. Uzyskuje się w ten sposób niewielką masę felgi.

   

  Połysk, który nie zawodzi

  Ronal wykorzystuje wszystkie metody wykańczania powierzchni felg aluminiowych. Różne rodzaje lakieru, obróbka na wysoki połysk czy polerowanie są opanowane do perfekcji. Gwarancją najwyższej jakości powierzchni jest skomplikowana struktura wielowarstwowa.

 • Rondell

  Oferta firmy Rondell wyróżnia się spośród wszystkich niemieckich producentów dużym naciskiem na atrakcyjność cenową. Co ważne dla nabywców, w parze z niską ceną idzie bardzo dobra jakość i ciekawe wzornictwo. Co jest standardem na rynku Niemieckim, wszystkie produkowane przez Rondell alufelgi przechodzą rygorystyczne testy TUV.

 • Sparco

  Firma Sparco należy już do legend w świecie sportów samochodowych. Zakres jej działalności obejmuje produkcję akcesoriów dla kierowców rajdowych.

  W portfolio firmy znajdziemy kaski, kombinezony, buty, rękawice oraz elementy wyposażenia pojazdów wyczynowych: kierownice, fotele, pasy bezpieczeństwa, systemy gaśnicze i inne. Sparco zaopatruje takie teamy jak McLaren F1 czy Ford Rally Team. W stroje Sparco wyposażani byli tacy zawodnicy jak nasz Krzysztof Hołowczyc, Ayrton Senna, Nicki Lauda, czy Colin McRae. Nie dziwi więc fakt nawiązania ścisłej współpracy z inną legendarną włoską firmą zasłużoną dla sportów motorowych - O-Z. Efekt tej współpracy objawił się w postaci wypuszczenia na rynek linii felg Sparco Wheels, produkowanych w fabrykach O-Z. Oferowane obręcze łączą w sobie wysoką jakość, do której przyzwyczaił nas koncern O-Z, z niepowtarzalnym wzornictwem nawiązującym do sportów samochodowych.

 • Speedline

  Ronal Group jest producentem znakomitych włoskich felg Speedline Corse. Obręcze tej marki są produkowane przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii flow forming, która łączy w sobie dwa niezmiernie ważne elementy, trwałość i lekkość. Te dwie zalety sprawiają, że alufelgi Speedline znajdują zastosowanie w sporcie motorowym i bardzo chętnie sięgają po nie uczestnicy rajdów samochodowych.

 • Viper

  Viper to rosyjska marka felg aluminiowych ciesząca się coraz większym zainteresowaniem w Europie. Technologicznie felgi te dorównują trwałością obręczom montowanym na pierwsze wyposażenie samochodów.

 • Magline
 • TSR
 • Repliki
 • end

  Ta kategoria zawiera felgi aluminiowe wycofane z produkcji oraz końcówki serii. Zamówienia na felgi wyprzedażowe w przypadku większości rozmiarów możemy realizować tylko w kompletach po 4 sztuki.

na stronę
Pokazuje 37 - 72 z 1669 elementów
Pokazuje 37 - 72 z 1669 elementów