wyszukiwarka felg aluminiowych

Średnica

pomiń ten krok

Szerokość

Rozstaw

Odsadzenie (ET)

Wybierz lub pomiń parametr powyżej

Producent

Otwór centrujący

Kolor

Wybierz lub pomiń parametr powyżej

Wzór

Wybierz lub pomiń parametr powyżej

Tomason

Marka Tomason należy do firmy KVG Essen, która to od przeszło 25 lat działa dynamicznie w obrębie sprzedaży opon i felg. Podjęcie działalności w zakresie własnej produkcji felg aluminiowych wynikło z chęci poprawienia błędów, jakie firma dostrzegała u innych producentów oraz z chęci zaoferowania klientom ciekawszych wzorów kół. Bogate doświadcze...

Marka Tomason należy do firmy KVG Essen, która to od przeszło 25 lat działa dynamicznie w obrębie sprzedaży opon i felg. Podjęcie działalności w zakresie własnej produkcji felg aluminiowych wynikło z chęci poprawienia błędów, jakie firma dostrzegała u innych producentów oraz z chęci zaoferowania klientom ciekawszych wzorów kół. Bogate doświadczenie firmy KVG po roku planowania przerodziło się w realną szansę namieszania na rynku alufelg.

Tomason jest obecnie synonimem wysokiej jakości i nowoczesnego design'u podkreślającego klasę i elegancję każdego pojazdu. W ofercie tej marki znajdują się koła do aut osobowych, SUV oraz dostawczych. Producent kładzie bardzo duży nacisk na jakość, która ma przetrwać wiele lat eksploatacji w każdych warunkach pogodowych i drogowych.

Więcej

Tomason Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów