Nowe modele felg Ronal

Firma Ronal szykuje nowe modele alufelg, które wzbogacą dotychczasową ofertę. Jakość kół tego koncernu zawsze stała na wysokim poziomie. Do tego dochodzą coraz ciekawsze modele zaprojektowane z rozmachem tak, by jak najbardziej unowocześniały nasze pojazdy.

Bardzo ciekawy zamysł jest związany ze wzorem Ronal 60-blue, który będzie produkowany pro-ekologicznie. Felga ta będzie produkowana z wykorzystaniem wyłącznie prądu ekologicznego. Waga została zredukowana o 600 gram, a wykorzystany lakier zawiera o połowę mniej rozpuszczalników.

Kolejna nowość to Ronal R61 w rozmiarze 17 cali i dwóch wersjach kolorystycznych: srebrny mat oraz czarny mat z polerowanym frontem.

Bardzo ciekawie prezentuje się również trzecia nowość w postaci Ronal R62 dedykowana do sportowych samochodów klasy średniej. Będzie można je dostać w rozmiarach 7,5x18 oraz 8,5x20 cali w kolorze czarnego matu z polerowanym frontem. Atutem tej obręczy będzie możliwość dokupienia dodatkowych akcesoriów w postaci czerwonych, zielonych lub niebieskich elementów dekoracyjnych.