Felgi do Citroen C4 Picasso

Jakie felgi aluminiowe pasują do Citroen C4 Picasso?

W 2013 roku z linii produkcyjnej koncernu Citroen zjechał drugi model C4 Picasso. Tak jak poprzednia wersja nowy Citroen C4 Picasso może się pochwalić nieszablonowym wyglądem. Wnętrze nowej wersji minivana zapewnia przestronność i doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Zmiany jakie się dokonały to większe wytłumienie i nieznacznie mniejsze gabaryty, choć jego przestrzenność oraz ładowność wciąż stanowią poważną konkurencję dla innych samochodów tego segmentu. Bagażnik w nowym Citroenie C4 Picasso może się pochwalić pojemnością wynoszącą aż 537 litrów, która po przesunięciu tylnych siedzeń zwiększa się jeszcze do 637 litrów. Komfort jazdy w nowym C4 Picasso zapewnia miękkie zawieszenie, jakby wręcz dopasowane do polskich dróg. Tak nowoczesne i wygodne auto rodzinne można jeszcze dodatkowo udoskonalić odpowiednimi felgami aluminiowymi.

Od strony technicznej do tego auta można założyć felgi o parametrach:

rozmiary: 16 -19 cali;

rozstaw śrub: 5x108;

odsadzenie (ET): 40 - 50;

otwór na piastę 65.1 mm lub większy (z pierścieniami centrującymi).

Poniżej przedstawiamy naszą propozycję alufelg, które posiadają odpowiednie parametry i poprawiają wygląd Citroena C4 Picasso po 2013 roku. 

Możliwych do zastosowania modeli felg aluminiowych w Twoim samochodzie jest o wiele więcej. Zapraszamy do działu "felgi aluminiowe" naszego sklepu bądź do kontaktu z nami.