Felgi do Peugeot 2008

Jakie felgi aluminiowe pasują do Peugeot 2008?

Peugeot 2008 to mały miejski crossover/SUV o ciekawym designie oraz eleganckim i dobrze wykończonym wnętrzu. Produkowany jest od 2013 roku. W tym modelu producent zastosował wyłącznie napęd na przednią oś. Odstąpienie od wersji z napędem na 4 koła była podyktowana uzyskaniem mniejszego spalania. Przez to też samochód można uznać bardziej za miejski niż terenowy, dedykowany dla szerszego grona odbiorców. Mimo wszystko auto radzi sobie też dobrze na nierównym terenie. Przydaje się wtedy system Grip Control działający w trybach: standard, śnieg lub off-road.

Peugeot 2008 wewnątrz przypomina 208-kę. Spotkamy tu więc małą kierownicę rodem z aut sportowych i szykowny kokpit. Zawieszenie w nowym Peugeocie jest wystarczająco wysokie, aby bez przeszkód pokonywać miejskie krawężniki, a także by wyruszyć w trudniejszy teren.

Peugeot 2008 zalicza się do niedrogich aut w swojej klasie, który zdobył serca wielu kierowców. Wygląd wizualny i komfort podróżowania możemy jeszcze podrasować odpowiednimi alufelgami. Powinny podkreślać jego wizualną masywność jak i wyraźnie widoczną elegancję.

Od strony technicznej do tego auta można założyć felgi o parametrach:

rozmiary: 15 - 17 cali;

rozstaw śrub: 4x108;

odsadzenie (ET): 15 - 20;

otwór na piastę 65.1 mm lub większy (z pierścieniami centrującymi).

Poniżej prezentujemy naszą propozycję modeli felg do Peugeota 2008 z 2013 roku.

Modeli felg które mogą udoskonalić wygląd Twojego samochodu jest zdecydowanie więcej. Zobacz inne możliwości w kategorii "felgi aluminiowe" bądź skontaktuj się z nami.