Felgi do BMW X3

Jakie felgi aluminiowe pasują do BMW X3?

BMW X3  to sportowo-użytkowy samochód produkowany od 2003 roku. Zgrabnie łączy cechy pojazdu terenowego i kompaktowego. Pod względem technologicznym spokrewniony jest z modelem X5. Od 2010 roku produkowana jest nowa generacja, która posiada większe gabaryty zyskując w ten sposób ładniejszy i nowocześniejszy wygląd. Płyta podłogowa od początku jest ta sama co w całej serii 3. W praktyce oznacza to że do obu linii pasują felgi o takich samych parametrach.

Wnętrze X3 jest przyjazne dla oka. Dużo w nim miejsca, wygodne skórzane fotele oraz intuicyjnie obsługiwana deska rozdzielcza z wbudowanym 8 calowym monitorem zapewniają niesamowity komfort jazdy. Model ten dostępny jest z silnikiem diesla oraz benzyniaka. BMW napędzane motorem turbodiesla generuje moc 184 KM i przyspiesza do setki w ok 8,5 sek. Drugą opcją jest elastyczny silnik benzynowy o pojemności 3,0l. V6 legitymujący się mocą 306 KM, dzięki której osiąga pierwsza setkę w zaledwie 5,7 sek. Poniżej oferujemy szeroki wybór felg do BMW X3 w różnych kolorach, rozmiarach i wzorach.

Od strony technicznej do tego auta można założyć felgi o parametrach:

rozmiary: 17 - 20 cali;

rozstaw śrub: 5x120;

odsadzenie (ET): 18 - 45;

otwór na piastę 72.6 mm lub większy (z pierścieniami centrującymi).

Możliwe jest zastosowanie różnych parametrów felg (szerokość, ET) na przedniej i tylnej osi, dzięki czemu samochód zyskuje bardziej atrakcyjny, drapieżny charakter.

Poniżej oferujemy szeroki wybór felg aluminiowych do BMW X3. Zaprojektowane są tak, by podkreślić elegancję i sportowy styl w każdym BMW.