DOTZ zaprasza na imprezę roku

Na płycie lotniska Muchowiec w Katowicach po raz czwarty wzbiły się tumany kurzu. W ciągu ostatnich lat w Polsce dokonał się przełom w dziedzinie tuningu. Modyfikacja pojazdu mająca na celu podkreślenie indywidualności właściciela i zwiększająca osiągi powoduje potrzebę ich sprawdzenia i zaprezentowania w szerszym kręgu, dzięki czemu rośnie popularność imprez motoryzacyjnych i potrzeba prób sprawnościowych. Nierozłącznie towarzyszą im muzyka, rywalizacja i zabawa. Tak powstała idea Summer Cars Party (SCP).

Zlot śląskich klubów motoryzacyjnych zalicza się do największych imprez tego typu w Polsce w ciągu czterech kolejnych lat. Poprzednia edycja liczyła ponad 35 000 uczestników oraz 2 000 samochodów.


W ramach Akcji Planeta Summer Cars Patrol w czasie imprezy rozdano liczne gadżety, a sponsoring takich firm jak Mazda Poland oraz Dealera Mazdy Pro-Moto i felg aluminiowych DOTZ pozwolił zwiększyć ilość atrakcji i podnieść poziom imprezy.

 

samochód ztuningowany przez firmę dotz

 

Ideą SCP jest emocjonująca rozrywka i zabawa, która podnosi adrenalinę, dlatego poza wyścigami urozmaicono zlot m.in. o skoki na bungy, loty na spadochronie czy paintball. A  podczas imprezy partnerskiej Summer Music Party można było podziwiać występy gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej i pokazy taneczne. Nowy punkt programu, dzięki któremu tego roku zapewniono jeszcze lepszą rozrywkę.Skacząca adrenalina, targi motoryzacyjne, emocje scrictly sportowe i dużo świetnej muzyki, w skrócie: DOTZ SCP 2010.