Poprawa wyglądu wizualnego samochodu

W obecnych czasach dobrą zdolnością jest wyróżnianie się z tłumu. Sposobów jest wiele. Jedną z popularniejszych metod jest zmiana zewnętrzna auta tak, aby wywołać zachwyt i zazdrość wśród pozostałych kierowców. A przy akcesoriach dostępnych na rynku, środek lokomocji którym dysponujemy, możemy przerobić w prawdziwe cudo. Jak się do tego zabrać?

Podstawą jakichkolwiek przeróbek wizualnych samochodu są felgi aluminiowe lub jeszcze korzystniej w wersji chromowanej. Ta zasada działa dla zwyczajnego podrasowania auta jak również w profesjonalnym tuningu. To właśnie alu felgi nadają wyrazu posiadanemu autku. W zależności od potrzeb pojazd może nabrać elegancji lub cech sportowych.


Dopasowanie techniczne odpowiednich felg ze stopów aluminium nie jest takie trudne na jakie może wyglądać. Z pomocą przychodzą konfiguratory producentów, dzięki nim dobór jest prosty i bezstresowy, więc nie musimy być specjalistami w tym zakresie. Dalej możemy już kierować się własnymi gustami.

Od strony montażowej koła aluminiowe w w odróżnieniu od swoich stalowych braci mają bardziej uniwersalne zastosowanie. Konstrukcja tych kół jest tak pomyślana, aby jedna obręcz dopasować do możliwie jak największej ilości marek samochodów. Jedyną stałą wielkością jest rozstaw śrub. Wszystkie pozostałe wielkości mogą w pewnych zakresach ulegać modyfikacji.


Na zamknięciu tematu warto zaznaczyć, że dokonując wyboru felg aluminiowych warto wybierać z propozycji markowych firm. obręcze z dalekiego wschodu, których nie brakuje na rynku, nęcą wyszukanym wzornictwem i niewiarygodnie atrakcyjną ceną, ale radość z użytkowania tych kół przeważnie nie trwa długo.