wyszukiwarka felg aluminiowych

Średnica

Skip this step

Szerokość

Rozstaw śrub

O.C. (otwór centralny)

Rant pod opony runflat

Wysyłka

ET

felgi aluminiowe

Felga aluminiowa to ten element, który w dużej mierze decyduje o efektownym wyglądzie zewnętrznym samochodu. Odpowiednio dobrany wzór i kolor podkreślają lub zmieniają charakter linii nadwozia na bardziej elegancki, sportowy lub klasyczny. Zastosowanie felgi z większym odsadzeniem lub o większej szerokości pozwala mocniej wyeksponować koło i nadać pojazdowi wizualnej masywności. Poszerzenie rozstawu kół pozytywnie wpływa również na lepsze warunki jezdne, szczególnie podczas jazdy po łuku. Tego wszystkiego nie można uzyskać za pomocą standardowych felg stalowych. Dlatego też motto naszego sklepu brzmi "tuning zaczyna się od felg", felg aluminiowych oczywiście.

 

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze modele felg produkowane przez niemal wszystkich europejskich producentów. Od kół odlewanych w naszym kraju (ATT, Anzio), przez bogatą ofertę kół firm niemieckich, po felgi włoskie (O-Z, Sparco) i brytyjskie (Wrath), kończąc na produktach azjatyckich (Viper, Alcasta) o bardzo ciekawym wzornictwie i sprawdzonej jakości. Zawsze staramy się przekazywać pełne informacje o oferowanych felgach ponieważ zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

 

Przeglądanie oferty proponujemy zacząć od wyszukiwarki rozmiarów znajdującej się po lewej stronie tej kategorii. Jest to najszybszy i najwygodniejszy sposób przeglądania naszej bazy felg. Jeśli nie wiesz jakie parametry powinny posiadać alufelgi do Twojego samochodu, zapraszamy do skorzystania z konfiguratorów producentów lub kontaktu z nami drogą telefoniczną, mailową lub poprzez chat dostępny w dolnej części okna przeglądarki.

Jest 1611 produktów.

Pokazano 1-60 z 1611 pozycji