Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

wyszukiwarka felg aluminiowych

Średnica

pomiń ten krok

Szerokość

Rozstaw

Odsadzenie (ET)

Wybierz lub pomiń parametr powyżej

O.C.

Istniejąca na rynku od 1970 roku marka BBS należy do ścisłej czołówki najlepszych producentów felg aluminiowych. Firma ta od samego początku stawiała sobie do realizacji najwyższe cele.Priorytetem w działalności produkcyjnej BBS jest dążenie do perfekcji. Każda felga opuszczająca fabrykę jest szczegółowo sprawdzana i testowana w celu wykrycia nawet najmniejszych niedociągnięć.

 

Takie podejście przysporzyło marce BBS rzesze zadowolonych klientów, którzy pokochali te alufelgi również za niezwykłe wzornictwo. Pod tym względem BBS również jest niedoścignioną marką wyznaczając nowe standardy w projektowaniu obręczy z aluminium. Kilka z wzorów z logo BBS przeszło już do klasyki design'u.

 

Zarówno jakość jak i wzornictwo felg BBS ma swoje korzenie w przebogatym doświadczeniu inżynierów tej marki wyniesione z uczestnictwa w niezliczonych wyścigach samochodowych, w tym Formuła 1. Okazało się to najlepszą bazą do testowania wprowadzanych rozwiązań.

 

Jedną z najlepszych rekomendacji dla produktów BBS jest fakt, że takie marki jak Ferrari i Porsche nie miały wątpliwości, że produkowane przez nie najwyższej klasy modele samochodów powinny opuszczać linię produkcyjną właśnie na felgach BBS.

BBS 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów