wyszukiwarka felg aluminiowych

Wzór

Skip this step

Średnica

Szerokość

Rozstaw śrub

O.C. (otwór centralny)

ET

Rant pod opony runflat

Wysyłka

CForged

Cforged jest marką specjalizującą się w produkcji felg aluminiowych metodą kucia. Proces ten polega na obróbce odlewu za pomocą uderzeń i nacisku z bardzo dużą siłą. Uzyskiwane w ten sposób koła charakteryzują się ogromną twardością, lekkością i niezwykłą odpornością na uszkodzenia. Dzięki temu Cforged są felgami wyróżniającymi się najwyższymi parametrami użytkowymi.

 

Cały sekret wyjątkowych właściwości tkwi w uzyskaniu produktu o bardzo ścisłej strukturze materiału. Żadna inna stosowana obecnie seryjnie metoda nie daje podobnych właściwości. Lity kawałek stopu aluminium w skład którego wchodzi też magnez i krzem jest podgrzewany do wysokiej temperatury i prasowany z wykorzystaniem ogromnej siły by uzyskać odpowiedni kształt.

 

Montując te felgi w swoim aucie dzięki zdecydowanie niższej masie właściwej koła masz gwarancję zdecydowanie mniejszego zużywania się elementów zawieszenia. Odczujesz też różnicę w prowadzeniu auta w postaci lepszej dynamiki i mniejszego spalania paliwa. Felgi uzyskiwane metodą kucia zapewniają też niepowtarzalny design.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji