Wyszukiwarka felg stalowych

Marka

pomiń ten krok

Model

Rocznik

Rozmiar

Szybko i wygodnie znajdziesz odpowiedni rozmiar felg stalowych korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej w lewej kolumnie tej strony. Dołożyliśmy wszelkich starań, by wyeliminować ewentualne błędy w naszym katalogu. W razie wątpliwości w doborze odpowiedniego rozmiaru felgi do Twojego samochodu, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

felgi stalowe 

Podkategorie

 • Alcar

  Felgi stalowe Alcar/KFZ

   

  Marka Alcar jest obecna w świecie felg stalowych lub aluminiowych od 1984 roku. Oferujemy całą gamę felg stalowych Alcara, aby wyposażyć Twój pojazd w nowe koła w najlepszej cenie. ALCAR Stahlrad ma własną stronę produkcji i rozwoju i jest jednym z głównych graczy na rynku części zamiennych. ALCAR Stahlrad zaopatruje rynek wtórny w felgi stalowe o jakości identycznej z oryginalnymi kołami.

   

  ALCAR - producentów felg stalowych oraz aluminiowych na rynek wtórny.

   

  Największy europejski producent obręczy stalowych oraz ze stopów lekkich rozpoczął działalność w 1984 roku w miejscowości Hirtenberg w Austrii. Obecne zatrudnienie w tym koncernie sięga 700 osób, które nadzorują produkcję pięciu marek własnych firmy. Są to felgi stalowe KFZ Stahlrad wyspecjalizowana w produkcji felg stalowych do pojazdów osobowych oraz dostawczych oraz obręcze aluminiowe sprzedawane pod brandami AEZ, Dezent, DOTZ oraz Enzo.

   

  Produkcja felg stalowych odbywa się we własnej fabryce Ambrosetti zlokalizowanej w Szwajcarii, oraz ze zleceń u podwykonawców, takich jak Hayes-Lemmerz, największego na świecie wytwórcy felg stalowych.

   

  W przypadku felg aluminiowych, koncern wytwarza je w trzech własnych zakładach w Niemczech oraz u innych czołowych producentów obręczy ze stopów aluminium.

   

  Made in Germany

   

  W ciągłej pogoni za obniżaniem kosztów wielu producentów podejmuje decyzję o przeniesieniu procesu produkcyjnego do fabryk w Azji. W tych staraniach zapominają o rzeczy dużo ważniejszej niż cena wyrobu, mianowicie o jakości i związanym z nią bezpieczeństwem użytkowania. W trosce o zachowanie najwyższej jakości produkowanych felg, koncern Alcar podjął odważną decyzję o pozostawieniu produkcji "we własnych rękach", w centrum Europy. Tylko obecna lokalizacja zapewnia firmie szczegółowy nadzór nad całym procesem produkcyjnym oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników.

 • Ms
 • Stahlmann Räder

  Marka Stahlmann Räder powstała w 2010 roku jako odpowiedź na wciąż niesłabnącą popularność felg stalowych jako ekonomicznego i trwałego rozwiązania. Wysoka pozycja marki wynika z dbanie od samego początku o wysoką jakość wyrobów. Niezawodność felg stalowych Stahlmann Räder wynika z wykorzystywania zaawansowanych procesów produkcyjnych i w zgodzie w wszelkimi wytycznymi technicznymi stawianymi temu elementowi koła.

  Jakość wyrobów oferowanych pod tym brandem potwierdzają certyfikaty JWL i VIA oraz badania Przemysłowego Instytutu Motoryzacyjnego PIMOT, dzięki czemu każda felga otrzymuje znak bezpieczeństwa B28. Wybierając felgi stalowe Stahlmann Räder możesz bez obaw ruszać każdą w drogę.

  Producent zadbał również o przystosowanie konstrukcji kół w możliwość montażu praktycznie każdego systemu czujników ciśnienia TPMS. Felgi te można bez obaw kupować do samochodów posiadających system kontroli ciśnienia w oponach oparty na czujnikach montowanych wewnątrz koła.

 • MAM steel
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 688 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 688 elementów