Wyszukiwarka felg stalowych

Marka

Skip this step

Model

Rocznik

Rozmiar

Alcar

Felgi stalowe Alcar/KFZ

 

Marka Alcar jest obecna w świecie felg stalowych lub aluminiowych od 1984 roku. Oferujemy całą gamę felg stalowych Alcara, aby wyposażyć Twój pojazd w nowe koła w najlepszej cenie. ALCAR Stahlrad ma własną stronę produkcji i rozwoju i jest jednym z głównych graczy na rynku części zamiennych. ALCAR Stahlrad zaopatruje rynek wtórny w felgi stalowe o jakości identycznej z oryginalnymi kołami.

 

ALCAR - producentów felg stalowych oraz aluminiowych na rynek wtórny.

 

Największy europejski producent obręczy stalowych oraz ze stopów lekkich rozpoczął działalność w 1984 roku w miejscowości Hirtenberg w Austrii. Obecne zatrudnienie w tym koncernie sięga 700 osób, które nadzorują produkcję pięciu marek własnych firmy. Są to felgi stalowe KFZ Stahlrad wyspecjalizowana w produkcji felg stalowych do pojazdów osobowych oraz dostawczych oraz obręcze aluminiowe sprzedawane pod brandami AEZ, Dezent, DOTZ oraz Enzo.

 

Produkcja felg stalowych odbywa się we własnej fabryce Ambrosetti zlokalizowanej w Szwajcarii, oraz ze zleceń u podwykonawców, takich jak Hayes-Lemmerz, największego na świecie wytwórcy felg stalowych.

 

W przypadku felg aluminiowych, koncern wytwarza je w trzech własnych zakładach w Niemczech oraz u innych czołowych producentów obręczy ze stopów aluminium.

 

Made in Germany

 

W ciągłej pogoni za obniżaniem kosztów wielu producentów podejmuje decyzję o przeniesieniu procesu produkcyjnego do fabryk w Azji. W tych staraniach zapominają o rzeczy dużo ważniejszej niż cena wyrobu, mianowicie o jakości i związanym z nią bezpieczeństwem użytkowania. W trosce o zachowanie najwyższej jakości produkowanych felg, koncern Alcar podjął odważną decyzję o pozostawieniu produkcji "we własnych rękach", w centrum Europy. Tylko obecna lokalizacja zapewnia firmie szczegółowy nadzór nad całym procesem produkcyjnym oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników.

Alcar oferta felg stalowych do wszystkich samochodów

Jest 472 produktów.

Pokazano 1-60 z 472 pozycji