wyszukiwarka felg aluminiowych

Średnica

pomiń ten krok

Szerokość

Rozstaw

Odsadzenie (ET)

Wybierz lub pomiń parametr powyżej

O.C.

Marka Brock to najwyższej klasy felgi aluminiowe niemieckiej firmy Brock. Za produkcję przy użyciu nowoczesnych maszyn odpowiada ponad 100 pracowników, a perfekcyjnie wykonywany proces lakierowania nie ma odpowiednika wśród konkurencji.

 

Za jakością felg Brock stoją również specjalne obliczenia wytrzymałości metodą FEM (Fenite Elemente Methode). Ogromną zaletą tej metody jest optymalizacja wagi felg. By dopełnić perfekcję wykonania, każda felga jest wykończona i skontrolowana ręcznie przez wykwalifikowanego pracownika.

 

Nowoczesne akrylowe powłoki felg Brock to nieco bardziej kosztowne i skomplikowane lakiery niż konwencjonalne wykończenia felg. Felgi aluminiowe Brock oraz RC Design malowane w kolorze srebrnym oznaczone kodami ks, cs, css charakteryzują się zwiększoną grubością i gęstością lakieru wszystko po to by lepiej chronić felgi przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi i korozją. Są dużo bardziej odporne na sól, kamienie a także oferują lepszą ochronę przed osadzaniem pyłu hamulcowego. Oprócz wspomnianych zalet technicznych akryl jest powłoką w pełni przezroczystą z połyskiem, nie pozostawia żółtych odcieni. Lakiery oparte są na bazie wody i nie posiadają w swoim składzie metali ciężkich. Felgi Brock oraz Rc Design posiadają 3 letnią gwarancję na powłokę lakierniczą.

Brock 

Pokazuje 1 - 40 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 40 elementów