wyszukiwarka felg aluminiowych

Średnica

pomiń ten krok

Szerokość

Rozstaw

Odsadzenie (ET)

Wybierz lub pomiń parametr powyżej

O.C.

MSW, czyli Motor Style Wheels to linia felg stworzona z myślą o entuzjastach sportowej stylistyki. Tak jak sztandarowe produkty O-Z Racing (producenta, którego reputacja nie ma sobie równych w dziedzinie wyścigów samochodowych) również felgi wchodzące w skład marki MSW charakteryzują się wysoką jakością i bardzo eleganckim, sportowym designem.

 

Felgi MSW to idealny przykład, że wysokiej jakości felgi mogą być niedrogie. Marka sprzedawana przez OZ od lat 80. XX wieku MSW stanowi długoletnie dziedzictwo, niosące najwyższe standardy bezpieczeństwa i wzornictwa. Felgi MSW są homologowane przez TÜV i oparte na doświadczeniach zdobytych na torach wyścigowych.

 

Chcesz nadać swojemu samochodowi estetyczny wygląd, a jednocześnie poprawić jego osiągi? Koła MSW są tymi, których potrzebujesz! Większe i lżejsze niż oferowane przez innych producentów obniżają zużycie paliwa, poprawiają hamowanie i prowadzenie auta. MSW oferuje najnowocześniejsze felgi do stylizacji najpopularniejszych samochodów, łącząc design i jakość OZ Racing.

 

Oferta jest wciąż rozszerzana o zupełnie nowe i niezmiennie efektowne wzory, tak by każdy kierowca mógł znaleźć odpowiednie koła do swoich indywidualnych potrzeb.

MSW 

Podkategorie

  • MSW All Season

    Obszerna oferta modeli felg MSW została podzielona na kategorie, by kierowcy w wygodniejszy sposób mogli poruszać się po katalogu w poszukiwaniu odpowiednich felg. Linia "All Season" to felgi aluminiowe wykonane tak, aby wytrzymywać ekstremalne warunki pogodowe występujące w okresie zimowym bez uszczerbku na właściwościach wizualnych i wytrzymałościowych. Są to zatem idealne propozycje do zastosowania jako koła zimowe lub całoroczne.

  • MSW Avantgarde

    Linia felg w ofercie MSW wyróżniająca się nowoczesnym wzornictwem idealnym do podkreślenia wyjątkowości linii nadwozia Twojego samochodu. W tej kategorii znajdują się felgi aluminiowe rozmiarowo pasujące do wszystkich współczesnych aut miejskich i limuzyn. Rozmiary występują zarówno uniwersalne jak i posiadające certyfikat ECE potwierdzający posiadanie przez koło identycznych parametrów z fabrycznymi kołami wybranych marek pojazdów.

  • MSW Urban Cross
Pokazuje 1 - 59 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 59 z 59 elementów