wyszukiwarka felg aluminiowych

Średnica

pomiń ten krok

Szerokość

Rozstaw

Odsadzenie (ET)

Wybierz lub pomiń parametr powyżej

O.C.

O-Z Racing – felgi aluminiowe doskonałe w każdym calu

 

Marka O-Z jest doskonale znana entuzjastom sportów samochodowych na całym świecie dzięki najwyższej jakości produkowanych obręczy ze stopów lekkich. Na felgach aluminiowych O-Z ścigają się bolidy Formuły 1 oraz uczestnicy mistrzostw z krajów całego świata.

 

Koncern O-Z zadbał również o szeroką ofertę obręczy do zastosowań w samochodach seryjnych. Oferta obejmuje koła jednoelementowe, jak również skręcane dwu- i trzyczęściowe. Produkowane są one jako obręcze aluminiowe lub magnezowe, zawierające kilkuprocentową domieszkę magnezu, która poprawia zdecydowanie wytrzymałość takich kół. Obręcze magnezowe są dedykowane dla samochodów rajdowych i wyścigowych.

 

Obok niepodważalnej jakości, atutem felg aluminiowych O-Z jest bogata stylistyka oferowanych modeli. Bardzo dużym wzięciem cieszą się modele znane  z Formuły 1, czyli Superturismo oraz Superleggera.

 

Obręcze O-Z powstają przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Tam, gdzie liczy się najwyższa jakość, nie ma miejsca na kompromisy.

O-Z Racing 

Podkategorie

  • O-Z X-Line
  • O-Z Racing All Terrain
  • O-Z Racing I-Tech
  • O-Z Racing Sport

    O-Z Racing Sport to linia produktów wyodrębniona z bogatego portfolio tego uznanego producenta. Felgi aluminiowe z tej kategorii to propozycja wzorów kół dla kierowców szukających designu o mocno sportowej stylistyce. Kto jak kto, ale O-Z na motorsporcie zna się jak nikt inny w europie. Stoi za tym chociażby ogromne doświadczenie z udziału w wyścigach Formuły 1 czy ścisła współpraca z innym włoskim specjalistą od wyścigów, marką Sparco.

    O-Z Racing Sport to również niezawodność na najwyższym poziomie. Produkcja odbywa się pod największym reżimem jakościowym, któremu mogą dorównać raczej tylko wyroby marki BBS.

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 85 elementów