Wyszukiwarka felg aluminiowych 2

Średnica

pomiń ten krok

Szerokość

Rozstaw

ET

Wybierz lub pomiń parametr powyżej

W tej kategorii znajdują się mniej popularne marki felg aluminiowych, ale podział był podyktowany wyłącznie koniecznością "odciążenia" głównej wyszukiwarki felg. Tu także znajdują się wysokiej jakości alufelgi, które mogą doskonale uzupełnić wygląd i funkcjonalność Twojego samochodu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

felgi aluminiowe 2 

Podkategorie

 • Axxion
 • DBV
 • CForged

  Cforged jest marką specjalizującą się w produkcji felg aluminiowych metodą kucia. Proces ten polega na obróbce odlewu za pomocą uderzeń i nacisku z bardzo dużą siłą. Uzyskiwane w ten sposób koła charakteryzują się ogromną twardością, lekkością i niezwykłą odpornością na uszkodzenia. Dzięki temu Cforged są felgami wyróżniającymi się najwyższymi parametrami użytkowymi.

   

  Cały sekret wyjątkowych właściwości tkwi w uzyskaniu produktu o bardzo ścisłej strukturze materiału. Żadna inna stosowana obecnie seryjnie metoda nie daje podobnych właściwości. Lity kawałek stopu aluminium w skład którego wchodzi też magnez i krzem jest podgrzewany do wysokiej temperatury i prasowany z wykorzystaniem ogromnej siły by uzyskać odpowiedni kształt.

   

  Montując te felgi w swoim aucie dzięki zdecydowanie niższej masie właściwej koła masz gwarancję zdecydowanie mniejszego zużywania się elementów zawieszenia. Odczujesz też różnicę w prowadzeniu auta w postaci lepszej dynamiki i mniejszego spalania paliwa. Felgi uzyskiwane metodą kucia zapewniają też niepowtarzalny design.

 • Freeman
 • Diewe
 • itWheels

  itWheels to marka wywodząca się z Włoch, a jej wyroby potwierdzają wyczucie włoskich projektantów do powoływania do życia stylowych i eleganckich rozwiązań. W portfolio itWheels znajdziemy tylko alufelgi o ciekawych rozwiązaniach projektowych. Odpowiednio poprowadzone linie ramion upiększą linię nadwozia samochodu z każdego segmentu.

  itWheels to nie tylko elegancki design. Marka dba również o zapewnienie najwyższej jakości i precyzyjną specyfikację produkowanych felg, tak by zawsze pasowały montażowo do wersji pojazdów, do których są dedykowane.

 • Motec

  Felgi Motec to przede wszystkim jakość. Motec to niemiecka marka felg certyfikowanych przez TUV, co gwarantuje wysokiej klasy koła spełniające najsurowsze niemieckie kryteria.

   

  Marka Motec bierze udział w wyścigach samochodowych, więc zdarza się często, że felgi te można zaobserwować w zaawansowanych technologicznie samochodach wyścigowych, takich jak Formuła 4.

   

  Cały zespół Motec składa się ze specjalistów od felg aluminiowych, aby sprostać najmniejszym wymaganiom swoich klientów. Swoje doświadczenie marka Motec zbiera intensywnie od 2013 r. Produkcja kół odbywa się na zaawansowanych technologicznie maszynach posiadających certyfikaty TUV QM, a także DIN EN ISO 9001 lub ISO / TS-16949.

 • Wheelworld

  Felgi aluminiowe Wheelworld to doskonały produkt w atrakcyjnych cenach, który przekonuje do siebie coraz większą liczbę kierowców. Po ponad 25 latach doświadczenia w branży, marka Wheelworld została wprowadzona w 2007 roku. Firma spełnia wszystkie kryteria tworzenia felg wysokiej jakości: materiały spełniające wszystkie wymagania, jakość wykończenia z designem dla uzyskania wyjątkowego wyglądu samochodu oraz pasja ludzi odpowiedzialnych za projekt.  W zakładach produkcyjnych są spełniane wszystkie niemieckie standardy wysokiej jakości, co przekłada się na gwarancję bezpieczeństwa podczas użytkowania.

 • Ultra Wheels

  Chcesz zmienić felgi swojego pojazdu i nadać mu nowy wygląd? Felgi aluminiowe Ultra Wheels oferują doskonały stosunek jakości do ceny. Mają bardzo modne wzory i mogą zaspokoić większość gustów i budżetów. Proponowane z wieloma wykończeniami i po niskich cenach, dostępne dla wszystkich. Powstanie marki Ultra Wheels Jest odpowiedzią na globalne zapotrzebowanie konsumentów, którzy chcą wyposażyć swój samochód latem i zimą, dla przyjemności lub pasji.

   

  Firma projektuje swoje aluminiowe koła od A do Z, kontrolując wszystkie etapy rozwoju. Przekazanie projektu przez uznanych na rynku projektantów, ale także do momentu przyjęcia najbardziej drastycznych aprobat, takich jak TUV i ECE. Dzięki temu felgi Ultra Wheels zawsze spełniają dokładne specyfikacje, gwarantujące wysokiej jakości felgi w przystępnej cenie.

 • NEO
 • Replika
 • seventy9
 • end

  Ta kategoria zawiera felgi aluminiowe wycofane z produkcji oraz końcówki serii. Zamówienia na felgi wyprzedażowe w przypadku większości rozmiarów możemy realizować tylko w kompletach po 4 sztuki.

 • Enkei

  Japońskie alufelgi ENKEI. Sportowa charakterystyka, ciekawe wzornictwo i wysoka jakość. Dla kierowców szukających oryginalnego designu.

 • Enzo

  Marka Enzo, będąca częścią koncernu austriackiego Alcar, stanowi linię budżetowych felg aluminiowych. Zgrabnie zaprojektowane wzornictwo kół w połączeniu z bardzo przystępnymi cenami sprawia, że po te felgi chętnie sięgają kierowcy w całej europie.

 • MAK

  MAK jest włoskim koncernem zaangażowanym od 1990 roku w produkcję felg aluminiowych spełniających najwyższe standardy jakościowe oraz wizualne. Kierowcy cenią tą markę przede wszystkim za profesjonalne podejście wzbogacania wyglądu samochodów. Alufelgi MAK to przykład niepowtarzalnego, włoskiego stylu i wzornictwa dopracowanego w szczegółach. 

  Firma na stałe współpracuje z wieloma firmami stylizacyjnymi, jak np. After Design Srl, w której nabyła większość udziałów. Takie posunięcie i zaangażowanie w design powoduje ze MAK swoimi wzorami niejednokrotnie dyktuje trendy rynkowe. Felgi aluminiowe z logo MAK posiadają od 1998 roku homologację UNI-EN-ISO 9002. Otrzymały również europejski certyfikat jakości TŰV i polski certyfikat PIMOT.

  Proces powstawania tak idealnych kół opiera się na pełnej precyzji, wypracowanych przez lata standardach oraz nowoczesnej technologii. Bezpośrednio po odlaniu felga testowana jest przy użyciu promieni rentgenowskich. Także testy uderzeniowe i na zmęczenie materiału są przeprowadzane jeszcze na terenie odlewni. Następnie felgi wędrują do szlifierni, gdzie są obrabiane przez 12 maszyn sterowanych komputerowo. Każde koło poddawane jest testowi na szczelność. Sprawdza się też prawidłowość wszystkich wymiarów i wyważenia. Na koniec przeprowadzana jest ostateczna kontrola jakości każdej felgi. Każda sztuka ma swój unikalny numer i jest fotografowana. Pakowanie odbywa się na linii półautomatycznej. Komputerowy system skanowania rozpoznaje numer fabryczny i automatycznie metkuje każde pudełko.