Wyszukiwarka felg aluminiowych 2

Średnica

Szerokość

Rozstaw

ET

0 - 75
felgi aluminiowe 2

W tej kategorii znajdują się mniej popularne marki felg aluminiowych, ale podział był podyktowany wyłącznie koniecznością "odciążenia" głównej wyszukiwarki felg. Tu także znajdują się wysokiej jakości alufelgi, które mogą doskonale uzupełnić wygląd i funkcjonalność Twojego samochodu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

felgi aluminiowe 2

Podkategorie

 • Advanti

  Felgi Advanti-Racing produkuje koncern YHI International Limited, który wytwarza i sprzedaje także obręcze innych renomowanych marek jak Konig American, OZ S.p.A.

   

  Gwarantuje to wysoką jakość produkcji w czterech własnych fabrykach singapurskiego koncernu. Advanti-Racing może poszczycić się także zaangażowaniem w wyścigi Formuły 1, gdzie swoje produkty prezentują tylko najlepsi z najlepszych. Firma Advanti-Racing zdobywa również coraz większe uznanie na rynku polskim.

  ADAVANTI RACING - Jakość gwarantowana.

  Dowodem na jakość felg Advanti-Racing są międzynarodowe normy i pozwolenia jakie zostały przyznane YHI Group. Koncern posiada certyfikaty Vehicle Inspection Association of Japan (VIA), amerykańskiego SFI Foundation, Inc. (SFI), czy niemieckiego TUV CERT (TUV). Jest to gwarancja najwyższej jakości felg aluminiowych oferowanych przez Advanti-Racing.

 • Alcasta

  Alufelgi Alcasta są produkowane przez YST Group z główną siedzibą w Jarosławiu, Rosja. Produkcja felg z logo „Alcasta” odbywa się w dwóch nowoczesnych zakładach spełniających międzynarodowe standardy ISO. Każda felga opuszczająca fabrykę posiada certyfikat zgodności TSE, CE.

 • Axxion
 • DBV
 • CForged
 • Freeman
 • Oxigin

  Oxigin to stosunkowo młoda, ale prężnie działająca marka na rynku felg aluminiowych. W swojej ofercie Oxigin skupia się na modelach tuningowych wyróżniających się elegancją i nowoczesnością. Każdy wzór zaprojektowany został z wielką precyzją i wyczuciem. Felgi wyróżnia również najwyższa jakość spełniająca wszelkie standardy jakości i wytrzymałości.

 • Diewe
 • Gulf

  GULF jest amerykańską marką z branży naftowej z sukcesami rozszerzającą działalność na inne dziedziny branży motoryzacyjnej. W latach 70-tych Gulf zaistniał m.in. w wyścigach 24H Le Mans, reprezentowany przez słynnego Steeve Mc Queen'a zasiadającego za kierownicą Forda GT-40.

   

  Felgi z logo Gulf zostały opracowane we Francji w 2010 r. jako odpowiedź na potrzeby klientów-pasjonatów i ich zaufanie do produktów tego naftowego potentata. Nad każdym etapem prac czuwa grupa specjalistów, co owocuje przyznawaniem tym kołom najbardziej restrykcyjnych homologacji, takich jak TUV, ECE-124 i JWL. Felgi Gulf to nie tylko jakość ale również nowatorskie wykończenie.

 • itWheels
 • Motec

  Felgi Motec to przede wszystkim jakość. Motec to niemiecka marka felg certyfikowanych przez TUV, co gwarantuje wysokiej klasy koła spełniające najsurowsze niemieckie kryteria.

   

  Marka Motec bierze udział w wyścigach samochodowych, więc zdarza się często, że felgi te można zaobserwować w zaawansowanych technologicznie samochodach wyścigowych, takich jak Formuła 4.

   

  Cały zespół Motec składa się ze specjalistów od felg aluminiowych, aby sprostać najmniejszym wymaganiom swoich klientów. Swoje doświadczenie marka Motec zbiera intensywnie od 2013 r. Produkcja kół odbywa się na zaawansowanych technologicznie maszynach posiadających certyfikaty TUV QM, a także DIN EN ISO 9001 lub ISO / TS-16949.

 • Wheelworld

  Felgi aluminiowe Wheelworld to doskonały produkt w atrakcyjnych cenach, który przekonuje do siebie coraz większą liczbę kierowców. Po ponad 25 latach doświadczenia w branży, marka Wheelworld została wprowadzona w 2007 roku. Firma spełnia wszystkie kryteria tworzenia felg wysokiej jakości: materiały spełniające wszystkie wymagania, jakość wykończenia z designem dla uzyskania wyjątkowego wyglądu samochodu oraz pasja ludzi odpowiedzialnych za projekt.  W zakładach produkcyjnych są spełniane wszystkie niemieckie standardy wysokiej jakości, co przekłada się na gwarancję bezpieczeństwa podczas użytkowania.

 • Ultra Wheels

  Chcesz zmienić felgi swojego pojazdu i nadać mu nowy wygląd? Felgi aluminiowe Ultra Wheels oferują doskonały stosunek jakości do ceny. Mają bardzo modne wzory i mogą zaspokoić większość gustów i budżetów. Proponowane z wieloma wykończeniami i po niskich cenach, dostępne dla wszystkich. Powstanie marki Ultra Wheels Jest odpowiedzią na globalne zapotrzebowanie konsumentów, którzy chcą wyposażyć swój samochód latem i zimą, dla przyjemności lub pasji.

   

  Firma projektuje swoje aluminiowe koła od A do Z, kontrolując wszystkie etapy rozwoju. Przekazanie projektu przez uznanych na rynku projektantów, ale także do momentu przyjęcia najbardziej drastycznych aprobat, takich jak TUV i ECE. Dzięki temu felgi Ultra Wheels zawsze spełniają dokładne specyfikacje, gwarantujące wysokiej jakości felgi w przystępnej cenie.

 • Magline
 • NEO
 • Platin

  Platin to niemiecka marka, która produkuje własne felgi aluminiowe od ponad 30 lat. Od 1987 roku PLATIN oferuje szeroką gamę felg i opon spełniających najbardziej rygorystyczne kryteria pod względem jakości produkcji. Zakłady produkcyjne znane są z dostarczania kół na fabryczne wyposażenie w samochodach wielu producentów. Wszystkie felgi Platin posiadają homologację TUV.

   

  Katalog felg PLATIN oferuje ponad 30 modeli kół w rozmiarach od 14 "do 20", kompatybilnych z czujnikami ciśnienia. Szeroka gama wzorów spełnia zadanie sprostania gustom jak największej liczby nabywców. Katalog zawiera tradycyjne, sportowe lub bardziej wyszukane wzory z kolorowymi wykończeniami.

   

  Marka oferuje również gamę opon Platin. Opracowane i wyprodukowane przez niemieckiego producenta w oparciu o najnowsze techniki. Platin oferuje letnią, zimową i całoroczną gamę opon osobowych i użytkowych.

 • Replika
 • seventy9
 • Techline
 • end

  Ta kategoria zawiera felgi aluminiowe wycofane z produkcji oraz końcówki serii. Zamówienia na felgi wyprzedażowe w przypadku większości rozmiarów możemy realizować tylko w kompletach po 4 sztuki.

na stronę
Pokazuje 52 - 102 z 387 elementów
Pokazuje 52 - 102 z 387 elementów