Koszt i czas dostawy.

 

Każde zamówienie dotyczące kompletu felg lub opon premiowane jest zawsze bezpłatną przesyłką kurierską. Przy zakupie pojedynczych sztuk lub akcesoriów do felg doliczamy 20 PLN.

 

Paczki dostarczane są za pośrednictwem firm kurierskich. Czas realizacji zamówienia wynosi standardowo 1-2 dni robocze. Wysyłka towaru dostępnego na magazynie następuje zazwyczaj w dniu złożenia zamówienia, które wpłynęło do nas do godz. 12-tej. Przy zamówieniach dotyczących produktów niebędących aktualnie na stanie magazynowym, czas realizacji może się wydłużyć do 2-3 tygodni, w zależności od możliwości sprowadzenia felg z magazynów producenta, o czym zostaniesz powiadomiony najpóźniej na drugi dzień od złożenia zamówienia.

Firma kurierska DPD dostarcza paczki standardowo w godzinach 9-16. Zazwyczaj kurier kontaktuje się również telefonicznie przed dokonaniem dostawy.

Istnieje możliwość zlecenia przesyłki w określonych porach za dopłatą.

 

Płatność za zamówienie można dokonywać w formie przelewu na konto bankowe mBank lub ING, jak również w formie przekazania gotówki kurierowi przy odbiorze. Proponujemy również korzystanie z formy ratalnej za pośrednictwem banku Santander.