Koszt i czas dostawy.

 

Każde zamówienie dotyczące kompletu felg lub opon premiowane jest zawsze bezpłatną przesyłką kurierską. Za opcję pobrania gotówki przez kuriera Przy dostawie doliczamy 15 zł. Przy zakupie pojedynczych sztuk felg/opon lub akcesoriów do felg doliczamy 24 PLN.

 

Paczki dostarczane są za pośrednictwem firm kurierskich. Czas realizacji zamówienia wynosi standardowo 1-2 dni robocze. Wysyłka towaru dostępnego na magazynie następuje zazwyczaj w dniu złożenia zamówienia, które wpłynęło do nas do godz. 12-tej. Przy zamówieniach dotyczących produktów niebędących aktualnie na stanie magazynowym, czas realizacji może się wydłużyć do 2-3 tygodni, w zależności od możliwości sprowadzenia felg z magazynów producenta, o czym zostaniesz powiadomiony najpóźniej na drugi dzień od złożenia zamówienia.

Firma kurierska DPD dostarcza paczki standardowo w godzinach 9-16. Zazwyczaj kurier kontaktuje się również telefonicznie przed dokonaniem dostawy.

Istnieje możliwość zlecenia przesyłki w określonych porach za dopłatą.

 

Płatność za zamówienie można dokonywać w formie przelewu na konto bankowe Raiffeisen, mBank lub ING, jak również w formie przekazania gotówki kurierowi przy odbiorze.